Значні Знижки на будівництво взимку!

Значні Знижки на будівництво взимку!
В більшості випадків, наші замовники починають планувати будівництво свого дерев'яного житла навесні чи влітку. Але ліс, як "віз" у відомій приказці: "Готуй сани влітку а віз взимку":

 Взимку дерево практично не росте, тому стовбур містить мінімальну кількість соку й смоли.

Немає також комах і паразитів, здатних знизити якість матеріалу. Деревина суха й міцна.

 

Як колода, так і брус, виготовлений із зимового лісу, відрізняється найкращими властивостями для будівництва. Якщо робити зруб для будинку, або лазні в цю пору року, він равномірно осідає, матеріал у результаті більш щільно лягає, не утворюються тріщини. Точно так дошка обрізна, виготовлена із зимового лісу, більш суха, міцна, не виділяє смоли й не деформується, довше зберігається світлий колір. 

Деревина заготовлена в зимовий період, більш прийнятна для будівництва. Готуючись до суворого часу року, дерево через коріння скидає надлишок води (до речі, і листопад сприяє тому ж), а тому деревина в цей час має меншу вологість, ніж заготовлена  влітку. Більш того, зимовий ліс заготовлюється, перевозиться, зберігається і обробляється в умовах "природного холодильника", це забезпечує ще одне важливе для будівельної деревини якість  - велику стійкість до біопоразок. Дерево, зрубане взимку, незважаючи на те, що воно теж піддається атмосферним опадам, довго залишається чистим і світлим.

Бажано збирати будинок в зимовий час, враховуючи, що в нашому кліматі для будівельників березень - це глибока зима, та й квітень - ще зима. 

Наша компаня пропонує істотні знижки клієнтам взимку!

25.11.2013

Пиломатериалы Доска обрезная из сосны Брус из сосны сухой Вагонка Блокхауз Фальшбрус Доска пола Террасная доска Оцилиндрованный брус Беседки бани дома из деревяного бруса Клееный брус Брикет топливный Пиникей Дрова колотые.
 
2012 Грифон. Все права защищены.
Тел: +38 (067) 412-50-90